Sanktuarium św. Anny

na Górze św. Anny

PIELGRZYMKA DZIECI DO BABCI ANNY – 02.07.2017 R.

W niedzielę 2 lipca 2017 r. odbyła się w naszym sanktuarium na Górze św. Anny coroczna pielgrzymka dzieci. Deszcz, który padał od samego rana nie przestraszył najmniejszych pielgrzymów i wraz ze swoimi rodzicami i dziadkami przybyli bardzo licznie do Groty Lurdzkiej na godz. 10.00, na Mszę św., której przewodniczył ks. bp. Andrzej Czaja. Wraz z rozpoczęciem Mszy św., św. Anna sprawiła, że deszcz przestał padać i zaczęło się przejaśniać. Po Mszy św. i przerwie obiadowej o godz. 12.30 rozpoczęła się druga cześć pielgrzymki czyli radosna zabawa u Babci Anny w Grocie Lurdzkiej (atrakcji było co nie miara). O godz. 14.00 po zrobieniu wspólnego zdjęcia, wszystkie dzieci wraz z ks. bp Andrzejem udały się w procesji na Rajski Plac, gdzie w kaplicy Fatimskiej w przy Najświętszym Sakramencie dokonano powierzenia wszystkich dzieci i ich rodziny Matko Bożej. Ostatnim punktem pielgrzymki była audiencja u Babci Anny. Rodziny wraz z dziećmi podchodziły do kapłanów i ks. bp po błogosławieństwo a następnie udawały się do bazyliki by oddać cześć św. Annie, która przygotowała dla nich prezenty.

 

Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim rodzicom i dziadkom, którzy mimo niepogody przyprowadzili swoje pociechy do Babci Anny. Niech Pan Bóg wam to wynagrodzi swoim błogosławieństwem i łaskami. Również tym wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego pięknego święta składamy serdeczne Bóg zapłać.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Sanktuarium św. Anny na Górze św. Anny, siedziba: Góra Św. Anny, Klasztorna 6.