Sanktuarium św. Anny

na Górze św. Anny

Aplikacje mobilne

Aplikacja mobilna na system iOS 9.0

 

Góra św. Anny

Amistad sp. z o.o.

free

 

Dofinansowane przez "Europejski Fundusz Rolny

na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie"

 

Góra św. Anny to miejsce szczególne, które przyciąga wielu turystów i pielgrzymów, głównie ze względu na Sanktuarium św. Anny Samotrzeciej. Stanowi także atrakcję jako pomnik historii z uwagi na wyjątkowe walory geograficzne. Zwiedzanie z pewnością ułatwi aplikacja mobilna „Góra św. Anny”, w której spragniony wiedzy turysta odnajdzie wszystkie potrzebne informacje.


 

W mobilnym przewodniku znalazła się bogata baza obiektów – przede wszystkim miejsca kultu religijnego oraz obiekty historyczne. Miejsca te znajdujące się w aplikacji uzupełnione są o zdjęcia i opis, posiadają także lokalizację na mapie, dzięki czemu można wyznaczyć do nich trasę. Urozmaiceniem pobytu z pewnością będą propozycje kilku tras – zarówno dla pielgrzymów wybierających się na Dróżki Maryi, jak i turystów szukających odpoczynku na łonie natury.


W aplikacji znajdziemy również mapę oraz planer, w którym możemy umieścić interesujące nas obiekty i trasy, aby zawsze mieć je pod ręką. Prawidłowe działanie mobilnego przewodnika nie wymaga połączenia z internetem, wystarczy wcześniej zaktualizować bazę danych. Zapraszamy do Góry św. Anny!

 


Aplikacja mobilna na system Android

 

Góra św. Anny

Stremedia Sp. z o.o.

 

free

 

 

 

 

Góra św. Anny jest najwyższym wzniesieniem Masywu Chełmskiego, ciągnącego się Wyżyną Śląską od Tarnowskich Gór po Opole.

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest InnyWymiarStron, siedziba: Góra Św. Anny, Klasztorna 6.