Sanktuarium św. Anny

na Górze św. Anny

KONCERT DZIĘKUJĘ CI MAMO – 27.05.2018 R.

W niedzielę 27 maja 2018 r. w bazylice św. Anny odbył się uroczysty koncert dedykowany naszym kochanym Mamom z racji ich święta. Koncerty te odbywają się od trzech lat. Organizatorem jest Chór Bazyliki św. Anny w towarzystwie orkiestry, złożonej w większości z uczniów i absolwentów Szkoły Muzycznej w Leśnicy. Inicjatorem koncertów jest br. Krzysztof Dziedzic, organista i dyrygent chóru oraz orkiestr kalwaryjskich. Od początku koncerty wspomaga śpiewaczka operowa Pani Aleksandra Stokłosa (sopranistka).

 

W roku gościem honorowym był śpiewak operowy Pan Wiesław Ochman (tenor), który przybył wraz ze swoim wnukiem Krystianem Ochman (tenor) i Julią Żarnowską (gitarzystka). Na oboju gościnnie zagrał Gabriel Koszela.

 

Niesamowite wzruszenie wśród uczestników koncertu, wywołał występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Leśnicy.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest InnyWymiarStron, siedziba: Góra Św. Anny, Klasztorna 6.