Sanktuarium św. Anny

na Górze św. Anny

Dzień Matki - 26 maja 2020 r.

Kochane Mamy! Szanowni Państwo!


W tym roku nasze zaproszenie na koncert “ Dziękuję Ci Mamo” przyjął wybitny pianista i pedagog, prof. Andrzej Jasiński. Nauczyciel i mentor, najwybitniejszego obecnie pianisty polskiego, Krystiana Zimermana, przyjaciel Wojciecha Kilara oraz wielki Autorytet Muzyczny, a prywatnie - Człowiek niezwykły. W obecnie panującej sytuacji, przygotował dla Wszystkich Mam, niespodziankę... Usłyszymy, w Jego wykonaniu, walc z filmu “Rodzina Połanieckich” oraz Mazurka cis-moll op.6 nr 2 Fryderyka Chopina... oraz... ‘’Hymn Ekumenizmu” Wojciecha Kilara, którego muzyka stała się motywem “Kochajmy się” w filmie “Pan Tadeusz”.
Pooglądajcie i posłuchajcie również nas - Chóru Bazyliki Góry św. Anny wraz z solistami: Iwoną Nowakowską, Edytą Żyłką, Mariuszem Pyka, Brata Krzysztofa Dziedzica oraz Aleksandry Stokłosy, która rozpoczyna nasze niezwykłe muzyczne życzenia fragmentem pieśni W. Markiewiczówny “Maj”.
Wszystkiego Najlepszego Kochane Mamy!!!

 

 

POSŁUCHAJ!!!

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest InnyWymiarStron, siedziba: Góra Św. Anny, Klasztorna 6.