Sanktuarium św. Anny

na Górze św. Anny

PIELGRZYMKA STRAŻAKÓW – 13.05.2018 R.

W dniu 12 maja 2018 r. odbyła się coroczna Pielgrzymka Strażaków PSP i OSP na Górę św. Anny, w której uczestniczyli strażacy z województwa opolskiego, śląskiego. Obecne były również delegacje Straży Pożarnej z Niemiec i Czech.

 

Mszy św. w Grocie Lurdzkiej przewodniczył ks. Piotr Faliński diecezjalny duszpasterz Strażaków diecezji gliwickiej, a kazanie wygłosił o. Wit Bołd OFM gwardian z Prudnika.

 

Po Mszy św. Strażacy udali się pod pomnik św. Jana Pawła II. Bóg zapłać ks. Józefowi Urbanowi duszpasterzowi Strażaków diecezji opolskiej  województwa opolskiego za zorganizowanie tej uroczystości.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest InnyWymiarStron, siedziba: Góra Św. Anny, Klasztorna 6.