Módlmy się za siebie nawzajem...

"Kto się modli nigdy nie jest sam" /Benedykt XVI

Ze względu na Wasze prośby chcemy powrócić do tradycji duszpasterstwa modlitwy za siebie nawzajem...

Każdy z nas jej potrzebuje, ale szczególnie osoby, które obecnie przeżywają jakiś problem, kryzys, czy duchową walkę ze słabościami. Jako duszpasterstwo chcemy objąć swoją modlitwą każdego potrzebującego duchowego wsparcia.
Dlatego proponujemy Wam czynny udział w "Górkowej Pomocy Modlitewnej". Jeśli ktoś z Was potrzebuje modlitwy za siebie lub kogoś bliskiego może wypełnić formularz ze swoją intencją. My tę intencję przekażemy innej osobie, która wyrazi gotowość do modlitwy przez wypełnienie poniższego formularza.

Każdy kto dostanie mailowo intencję zobowiąże się do modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia przez 7 dni w tej intencji. Zachęcamy, aby modlić się około godziny 15.00 [choć nie jest to koniecznie], aby także w ten sposób wyrazić łączność ze wszystkimi modlącymi się i potrzebującymi modlitwy. My - duszpasterze obiecujemy, że codziennie w okolicach godziny 15.00 będziemy łączyć się z Wami i na zakończenie Koronki - tak jak jest to w zwyczaju od dłuższego już czasu - udzielimy błogosławieństwa każdemu kto duchowo łączy się z naszym duszpasterstwem i sanktuarium.


Wszystkie Wasze intencje wpiszemy do specjalnej księgi i raz w miesiącu odprawimy za nie Eucharystię!

 

INTENCJE:

TWOJA GOTOWOŚĆ DO MODLITWY:

 

 

Włącz się w "Górkową Pomoc Modlitewną"!
Daj sobie pomóc przez modlitwę! - Pomóż innym swoją modlitwą!